Servis, optimalizace a provozování

Servis, optimalizace a provozování

Servis, optimalizace a provozování

Postaráme se o odborný servis, optimalizaci a provozování membránových a mechanických filtračních systému, membránových úpraven vody a membránových čistíren odpadních vod. Díky zkušenostem s těmito zařízeními zajistíme jejich bezproblémový chod a objednáme pro vás nové díly přímo od výrobce.

Kontaktujte nás

Servis filtračních a separačních zařízení

Máme zkušenosti s různými typy filtrů a membránových modulů, známe jejich specifika a možnosti opravy. Díky tomu pro vás dokážeme zajistit odborný servis v případě poruchy zařízení od různých výrobců a také instalaci nových zařízení. Při komplikovanějších opravách komunikujeme přímo s výrobcem opravovaného zařízení. Opravy řešíme podle možností v co nejkratším čase.

Kontaktujte nás

Optimalizace pro vyšší produktivitu

Optimalizace filtračních a separačních technologií zvýší vaši kapacitu a sníží provozní náklady. Naši odborníci se pro vás postarají o optimalizaci starších zařízení nebo v případě změny technologie výroby. Pomohou vám tak vyřešit nedostatečný výkon zařízení, vysoké provozní náklady, nevyhovující kvalitu produktu nebo poruchovost.

Kontaktujte nás

Provozování zařízení ve vašem provozu

Udržujeme filtrační a separační technologie v chodu přímo ve vašem provozu a staráme se o záruční a poráruční podmínky podle požadavků výrobce. Šetříme vám tak práci a dodáváme odbornost potřebnou k optimálnímu provozování a servisu. Podle dohody s vámi se postaráme buď o dílčí úkoly, například chemickou regeneraci nebo výměnu membrán, nebo zajistíme kompletní provoz.

Kontaktujte nás

Kontakujte nás

SepPro Consult, s. r. o.

Věstonická 4289/12
628 00 Brno - Židenice

IČ: 05117518
DIČ: CZ05117518

Tel.: +420 702 028 729
E-mail: info@seppro.eu

Spol. vedená ve spisové značce C 93669 vedená u Krajského soudu v Brně

O vaše data pečujeme v souladu s nařízením GDPR. Jsme registrováni na Úřadě pro ochranu osobních údajů pod reg. číslem 00062055.

Prohlédněte si prohlášení o ochraně osobních údajů.