Kdo jsme

Nejlepší poměr cena/kvalita ve zpracování kapalin

Dodáváme technologie zpracování kapalin a fluidních systémů pro všechna průmyslová a komunální odvětví. Díky dlouholetým zkušenostem s různými odvětvími známe jejich specifické požadavky, a tak dokážeme i pro vás navrhnout a dodat efektivní řešení za rozumnou cenu.

Známe i vaše odvětví

Klademe důraz na vysoký poměr ceny a výkonu – od výroby a dodávek jednotlivých dílů po komplexní řešení dílčích celků. Vhodné řešení navrhujeme vždy speciálně pro vás a dbáme na rychlou dodávku: standardní komponenty dodáváme do 10 dní. Poskytujeme také technologickou podporu a odborný poradenský servis před, během i po realizaci zakázky.

Firma SepPro dodává vysoce kvalitní ventily a šroubení S-lok od společnosti Hansun pro široké použití v průmyslu, chemii, energetice, petrochemii, laboratořích, v měření a regulaci.

Šroubení S-lok se dvěma svěrnými kroužky zajišťuje vysoce kvalitní a absolutně těsné trubkové spoje v oblasti vysokých tlaků a vakua. Díky své konstrukci jsou šroubení S-lok odolná vůči vibracím a tlakovým rázům i při extrémních tlacích a teplotách.

Sloužíme svým zákazníkům už dvě desetiletí a naše výrobky se vyrovnají jakékoliv jiné konkureční značce na světě.

Investujeme značné finanční prostředky do vývoje nových tehchnologíí a inovace produktů. Nabízíme nová řešení různými průmyslovým odvětvím a uspokojujeme vysoké nároky našich zákazníků všude ve světě.

Ventily a fitinky využijete pro spolehlivý rozvod agresivních kapalin a plynů, rozvod kapalin, rozvod kapalin a plynů při vysokých tlacích a teplotách nebo jako stavební komponenty kryo-systému. Velmi často se používají také k ochraně a obsluze měřící techniky. Šroubení je odolné proti nárazům a vibracím. Záruka funkčnosti je po celou dobu životnosti. Tento systém je kompatibilní se systémy Swagelok, Parker a jiné. Ventily a Šroubení S-lok od společnosti Hansun jsou dostupné a servisovatelné po celém světě prostřednictvím autorizovaných partnerů.

Chcete se nás na něco zeptat? Napište nám

Kariéra v SepPro

Hledáme odborníky, kteří nám pomohou dodávat zákazníkům efektivní řešení zpracování kapalin. Podívejte se, jaké pozice právě obsazujeme.

Napište nám

Naši dodavatelé

Microdyn-Nadir

Membrány a membránové moduly různé konstrukce a porozity

Trisep

Spirálově vinuté membrány a membránové moduly pro nanofiltraci a reverzní

Hansun

Přístrojové ventily a fitinky pro fluidní systémy

Prodomix

Vertikální míchadla pro nádrže a procesy

Primix

Statické mísiče

CaliPot

Kalibrační válce

Earthcad

Projekce a 3D vizualizace technologických systémů

Kontakujte nás

SepPro Consult, s. r. o.

Věstonická 4289/12
628 00 Brno - Židenice

IČ: 05117518
DIČ: CZ05117518

Tel.: +420 702 028 729
E-mail: info@seppro.eu

Spol. vedená ve spisové značce C 93669 vedená u Krajského soudu v Brně

O vaše data pečujeme v souladu s nařízením GDPR. Jsme registrováni na Úřadě pro ochranu osobních údajů pod reg. číslem 00062055.

Prohlédněte si prohlášení o ochraně osobních údajů.